Hot rocki i złomek z elipsy

jeśli masz podejrzenie, że znaleziony okaz jest meteorytem, zapytaj - to jest właściwe miejsce!

Moderatorzy: webimage, Kenny

Hot rocki i złomek z elipsy

Postprzez kerlmit » Wt paź 18, 2016 10:09 pm

Mam pytanie do bardzie obeznanych z pultuskimi metekami :
Nazbieralem kilka malutkich kamieni,kilka odlamkow ...i kilka ciekawych.
Czy tak by mógł wyglądać, taki mały Pultusk? Bo nigdzie nie widziałem zdjęć takiego pyłu .
Dzieki.A i jeszcze jedno trzeba otworzyc link w nowej karcie . Tak wiem ,ze wiecie. Ale ktos moze nie wie.

Obrazek


Obrazek
https://naforum.zapodaj.net/images/711903a3b02d.jpg zoom


Obrazek




potem dam ostrzejsze fotki przy naturalnym swietle .
Dzieki i pzdr.
Ostatnio edytowano Wt paź 18, 2016 11:30 pm przez kerlmit, łącznie edytowano 11 razy
Supernova Boy
Avatar użytkownika
kerlmit
meteorytoman
 
Posty: 532
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 6:19 am

Re: Hot rocki i złomek z elipsy

Postprzez Kenny » Wt paź 18, 2016 10:41 pm

2m sztukom bym się przyjrzał. Jeden czarny pod większym kamyczkiem 2gi na prawo od niego.

Przytyki być muszą :) Poczekam aż zaczniesz wklejać zdjęcia w rozdzielczości fototapety :D
Sto lat! Ciężkich prac w kamieniołomach:)
Kenny
meteorytoman
 
Posty: 3253
Dołączył(a): Pt lut 01, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Stalowa/Kraków

Re: Hot rocki i złomek z elipsy

Postprzez kerlmit » Wt paź 18, 2016 11:04 pm

Kenny napisał(a):2m sztukom bym się przyjrzał. Jeden czarny pod większym kamyczkiem 2gi na prawo od niego.

Przytyki być muszą :) Poczekam aż zaczniesz wklejać zdjęcia w rozdzielczości fototapety :D


Z tymi fotkami to tak, ze zazwyczaj daje z gogli plus ,sa zgrabne ,ale nie mozna powiekszyc i dluzej to trwa. A przez ''Zapodaj'' to mi takie kolubryny się wklejają ,naturalnych rozmiarow . Sorki muszę obadać, jek wklejać zgrabniej.

OK juz poprawione, nie ten link wklejałem ,ale ze mnie mongolojd :) .

p.s
Ale czad.
Wrzucilem do szklanki kilka kawalkow zelaza z pod Dąbrówki, szczypta gliksenu, troche szpirytusu .Czy to moze byc pozytywny wynik? Wrzucam po kilka odłamków naraz bo szybciej i zawsze odłamki barwił na brazowo. (


Obrazek

...jutro sprawdze,ktory to.
pzdr.
Supernova Boy
Avatar użytkownika
kerlmit
meteorytoman
 
Posty: 532
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 6:19 am


Powrót do czy to jest to?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron