Tymczasem...?...(6)

jeśli masz podejrzenie, że znaleziony okaz jest meteorytem, zapytaj - to jest właściwe miejsce!

Moderatorzy: webimage, Kenny

Tymczasem...?...(6)

Postprzez mr.O'K » Cz paź 26, 2017 7:47 pm

Uszanowanie .
Brekcja .. :?:
Impaktyt ... :?: ...
Brekcja impaktowa ... :?: ...

https://naforum.zapodaj.net/b2ccdd7775ea.jpg.html

Pozdrowaśki
mr.O'K
 

Re: Tymczasem...?...(6)

Postprzez Kenny » Cz paź 26, 2017 9:00 pm

spękana skała... nic nadzwyczajnego..
Sto lat! Ciężkich prac w kamieniołomach:)
Kenny
meteorytoman
 
Posty: 3253
Dołączył(a): Pt lut 01, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Stalowa/Kraków

Re: Tymczasem...?...(6)

Postprzez mr.O'K » Pt paź 27, 2017 10:39 pm

Uszanowanie .
Typ skały oraz kwestię spękań usiłowałem wyjaśnić za pośrednictwem J.W .Kompetencji prof. X już cztery
lata temu wysyłając , po uprzednim uzgodnieniu , nie tylko cienki preparat ( odkryty ) ale także około 50 g
próbkę . Dopiero po monicie otrzymałem odpowiedź o tyle zaskakującą bowiem zawierała wynik :shock: :?: badania dyfraktometrycznego . Dlaczego pominięto badanie mikrosondą czyli tak jak uzgodniono wstępnie :?:
Po to przecież był wykonany cienki preparat :twisted: . ....
Przyznano jednak że skała jest silnie strzaskana .
Po jakimś czasie zajrzałem do poczty i co się okazało :?: :?: :mrgreen:
Korespondencja ulotniła się ze skrzynki .... :shock: bez śladu ...ale... :mrgreen: :?: wynik zaraz po
otrzymaniu odpowiedzi zapisałem i mam go jako dowód zaistniałego faktu . :mrgreen:

Dodam że żyłki spękań są lekko magnetyczne w niektórych punktach oraz że na przełamie ( swieżym ) stwierdziłem obecność złocistego minerału w postaci wpryśnięć w tych ciemnych żyłkach .
Do stwierdzenia ubytku korespondencji doszło w momencie gdy zamierzałem zwrócić z w wnioskiem o zwrot próbki .

Pozdrowaśki
mr.O'K
 


Powrót do czy to jest to?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron