Prośba o +linki do stron meteorytowych

Moderator: webimage

Prośba o +linki do stron meteorytowych

Postprzez dzikimh » Wt lip 09, 2013 11:28 pm

Szanowni,

jako, że meteoryty trochę mnie wkręciły, pod adresem www.meteoryt24.eu postanowiłem zrobić małe kompendium meteorytowe, które w żaden sposób nie ma zamiaru konkurować z Wiki.Meteoritica.pl, Wadi & Woreczko czy z najlepszym forum meteorytowym jakim jest meteorytomania :) a wręcz przeciwnie, kierować wszystkich zainteresowanych właśnie na te strony (są to moim zdaniem przeogromne skarbnice wiedzy).

Jeżeli chcielibyście/moglibyście dodać linki do stron meteorytowych (chciałbym, żeby w tym się wyspecjalizowała strona) to bardzo proszę o ich dodawanie pod adresem http://meteoryt24.eu/modules/wflinks/submit.php?cid=0

Strona będzie uruchomiona - taki jest plan, we wrześniu, póki co jest w wersji beta. Tak na szybko, będzie możliwość dodawania komentarzy, forum nie będzie bo mamy meteorytomanię, nad resztą jeszcze myślę w wolnych chwilach...

Gdyby ktoś chciał, zamieścić tam swoją galerię zdjęć, albo jakieś inne materiały, to proszę o info, nie ma problemu, serdecznie zapraszam :)

mam jeszcze taki jeden pomysł, co można byłoby tu wrzucić, ale wydaje mi się, że wymaga omówienia po pierwsze w szerszym gronie osób zainteresowanych tematem meteorytów, po drugie wymaga omówienia nie na forum tylko gdzieś przy stole, przy jakiejś okazji... mam nadzieję że to się kiedyś uda.

Pozdrawiam serdecznie
Pozdrawiam,
dzikimh
dzikimh
meteorytoman
 
Posty: 767
Dołączył(a): Wt cze 12, 2012 11:54 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o +linki do stron meteorytowych

Postprzez OldJack » Śr lip 10, 2013 7:43 am

Super pomysł brakowało czegoś takiego.
OldJack
meteorytoman
 
Posty: 209
Dołączył(a): So sty 05, 2013 1:24 pm


Powrót do strony WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron