Sklepik meteorytowy MG-MET

Moderator: webimage

Postprzez MG-MET » N wrz 19, 2010 8:22 pm

Na stronce kilka NWA 869 od 5 do 20g
Gao Guenie 5-15g

Jak na razie tylko bodajże 4 okazy. Już jutro postaram się wszystkie wrzucić na stronkę. Dziś może się strona dość długo ładować ponieważ wsadziłem zdjęcia po 3MB na główną :P A te darmowe serwery nie nadążają.
Jutro będzie poprawione wszystko mam nadzieję.

Zapraszam również na aukcje allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17609857
MG-MET
meteorytoman
 
Posty: 300
Dołączył(a): So lut 10, 2007 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Postprzez MG-MET » N lis 24, 2013 1:23 pm

"Reaktiwejszyn" stronki niedlugo moi drodzy. 8)

Niestety musiałem zaprzestać swoją "działalność" meteorytową, która ograniczyła się jedynie do śledzenia w internecie ważnych informacji meteorytowych i czasem coś przeczytać na forum.

Najpierw końcówka szkoły, później praca po 20-kilka dni w miesiącu od 11 do 23 lub 24. Tak że po powrocie do domu tylko pójść szybko spać żeby rano wstać. :| Kompletny brak czasu na cokolwiek, ale tak już jest w gastronomii, lokal otwarty 363dni w roku i ciągły brak pracowników. Praca zmieniona więc i czasu przybyło :twisted:

Powoli stronkę buduję, jak i kolekcje metków, myślę że do końca roku wszystko wystartuje.

Puki co mogę zaprosić jedynie na aukcje allegro.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17609857
MG-MET
meteorytoman
 
Posty: 300
Dołączył(a): So lut 10, 2007 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re:

Postprzez MG-MET » So gru 21, 2013 9:11 pm

Moi drodzy, domena wykupiona, nie będzie już problemów z "darmowym hostingiem" kiedy to wrzucałem jakieś zdjęcia na forum.

Strona zrobiona kompletnie nieprofesjonalnie gdyż profesjonalistą nie jestem i raczej nie będę w języku HTML :roll:

Ważne że mnie się podoba, a raczej mogę przedstawić na niej wszystko co chciałem.

Jak ktoś kiedyś wspomniał na forum, mój sklepik to czysta komercja, gdyż w zakładce "moja kolekcja" nie było nic.
Mylne stwierdzenie. Jeżeli przez czyjeś ręce przewija się kilka Kg meteorytów to również namacalnie można pogłębiać swoją wiedzę na ich temat. Wg. mnie jest to Bardziej efektowny, może i też efektywny sposób niż wiedza teoretyczna z internetu, książek.

Jak wszyscy wiedzą hobby tanie nie jest, ale czy jest coś złego w tym, aby z małego zysku ze sprzedaży pozyskiwać środki na zakup innych, ciekawszych, większych czasem i ładniejszych metków?

Mnie akurat nie stać żeby wydać 2k na metka, a przy tym opłacić rachunki mieć na jedzenie itd. aż tyle nie zarabiam :oops:

Dlatego też zakładka "moja kolekcja" jest i na razie będzie pusta.

Od kilku lat mam manię na polskie meteoryty. Chcę mieć coś, co mają jedynie nieliczni (bogaci lub ze szczęściem dzięki którym udaje się nabyć np. 10g baszkówki za bezcen lub w dostać coś w prezencie).

Ja jednego i drugiego nie mam (no może czasami hehe).

Po świętach lub po nowym roku zaopatrzę się w 2 małe kawałki Zakłodzia a później co się trafi zobaczymy :)

ZAPRASZAM DO KUPOWANIA (Zamienić mogę oczywiście na Polaka) JAK I CZEKAM NA OPINIĘ NA TEMAT STRONY.
Co zmienić, poprawić, co się nie podoba a co podoba.

Hmm.. wypadało by jeszcze zapodać link :P

http://www.emeteoryt.pl
MG-MET
meteorytoman
 
Posty: 300
Dołączył(a): So lut 10, 2007 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklepik meteorytowy MG-MET

Postprzez Jacek Drążkowski » Cz gru 26, 2013 1:59 pm

Fajnie, Macieju, tylko że nie każden ma wielki panoramiczny monitor - u mnie (19 cali 4:3) po prostu nie mieści się ta strona w szerokości! za wielkie fonty, za wielki napis MG-MET
Astronomia i muzyka
I tego trzymać się trzeba
(E. Stachura, "Prefacja")
Avatar użytkownika
Jacek Drążkowski
meteorytoman
 
Posty: 4846
Dołączył(a): Pn paź 30, 2006 9:32 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warm.

Re: Sklepik meteorytowy MG-MET

Postprzez gural100 » Cz gru 26, 2013 6:15 pm

Witaj z powrotem. Czekałem na Ciebie na mojej stronce.

Nic nie zmieniaj tylko dodawaj piękne i tanie meteoryty. :)
Ostatnio edytowano Cz gru 26, 2013 10:23 pm przez gural100, łącznie edytowano 1 raz
Ktoś przychodzi, chwali Cię, a Ty czujesz się jak młody Bóg. Zaraz potem przychodzi ktoś inny, zwymyśla Ci a Ty czujesz się podle. Nikomu nie daj się nabrać.
zapraszam
http://meteoryty.npx.pl
http://www.facebook.com/piotr.gural?ref=tn_tnmn
Avatar użytkownika
gural100
meteorytoman
 
Posty: 626
Dołączył(a): Pt lut 12, 2010 11:39 am
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Sklepik meteorytowy MG-MET

Postprzez MG-MET » Cz gru 26, 2013 7:58 pm

Jacek Drążkowski napisał(a):Fajnie, Macieju, tylko że nie każden ma wielki panoramiczny monitor - u mnie (19 cali 4:3) po prostu nie mieści się ta strona w szerokości! za wielkie fonty, za wielki napis MG-MET


Strona robiona na laptopie 15' w rozdzielczości 1024x768, szczerze mówiąc nie wiem jak mam zrobić tak aby pasowało pod każdy monitor. Używałem programu NVU...

gural100 napisał(a):...dodawaj piękne i tanie meteoryty. :)


Raczej drogie nie są, patrząc po "sklepikach" czy allegro :)
MG-MET
meteorytoman
 
Posty: 300
Dołączył(a): So lut 10, 2007 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklepik meteorytowy MG-MET

Postprzez Jacek Drążkowski » Pt gru 27, 2013 10:20 pm

na szczęście przeglądarki mają funkcję skalowania więc sobie pomniejszyłem stronę i jest ok :)
Astronomia i muzyka
I tego trzymać się trzeba
(E. Stachura, "Prefacja")
Avatar użytkownika
Jacek Drążkowski
meteorytoman
 
Posty: 4846
Dołączył(a): Pn paź 30, 2006 9:32 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warm.

Poprzednia strona

Powrót do strony WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron