Pułtusk koniec poszukiwań ?

tu mile widziane relacje z wypraw w znane i nieznane miejsca spadków, nie koniecznie zwieńczone sukcesami ;)

Moderatorzy: webimage, Kenny

Re: Pułtusk koniec poszukiwań ?

Postprzez pulmetek » Pt cze 10, 2016 8:11 am

Czemu nie! Ile to wspaniałych kolekcji zawiązuje się w tak głupi sposób?
Lepszy groszek w garści niż bolid nad dachem.
pulmetek
meteorytoman
 
Posty: 319
Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 12:45 pm

Re: Pułtusk koniec poszukiwań ?

Postprzez piotrkusiu » Śr cze 07, 2017 7:41 am

Byłem w pierwszej połowie maja na Pułtusku.
Jechał sobie nieduży terenowy samochód, coś jak RAV4. Kierowca jak mnie zobaczył z wykrywaczem to z impetem się zatrzymał i już miał wysiadać, już drzwi otworzył ze srogą miną, wystawił nogę i nagle zmienił zdanie. Trzasnął drzwiami i odjechał.
Dziwni ci ludzie.
Niestety w miejscu gdzie szukałem nielegalni poszukiwacze militariów pozostawili na łące masę wykopanych odłamków. Taki totalny szrot zardzewiały. Jak chodziłem to pozbierałem z łąki, żeby rolnikowi nie uszkodziło kosiarki albo krowy.
piotrkusiu
meteorytoman
 
Posty: 121
Dołączył(a): So sty 02, 2016 8:17 pm
Lokalizacja: Giżycko

Re: Pułtusk koniec poszukiwań ?

Postprzez Kaioken » Śr cze 07, 2017 6:26 pm

A czy po tych deszczach to drogi na łakach przejezdne? Dawno już nie byłem pod Pułtuskiem :roll:

Pozdrawiam serdecznie :)
Kaioken
meteorytoman
 
Posty: 237
Dołączył(a): Śr maja 11, 2016 8:03 pm

Re: Pułtusk koniec poszukiwań ?

Postprzez astrokosmo » Śr cze 07, 2017 8:09 pm

Drogi przejezdne ale nie wszędzie , za to trawa po pas.

Ja też często widzę duże dołki , na meteoryciaży to nie wygląda , chyba że ktoś ma kiepski sprzęt i kopie półmetrowe doły.
Avatar użytkownika
astrokosmo
meteorytoman
 
Posty: 793
Dołączył(a): So paź 13, 2007 9:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pułtusk koniec poszukiwań ?

Postprzez Kaioken » Cz cze 08, 2017 9:59 am

Myślałem o tym, żeby na południowej stronie troche poszperać, nieco łatwiej z dojazdem. Trzeba będzie poczekać na pierwsze ścinanie :) . Te doły, to może ktoś bursztynu szuka? :D W jednym miejscu widziałem była łączka, a potem jak tam za rok przyjechałem, to była łacha piachu. Może miejsca pomyliłem. Czy ktoś jeszcze szuka na południowej stronie Narwi?

Pozdrawiam serdecznie :)
Kaioken
meteorytoman
 
Posty: 237
Dołączył(a): Śr maja 11, 2016 8:03 pm

Re: Pułtusk koniec poszukiwań ?

Postprzez Huncyt » So cze 17, 2017 7:02 am

Nie ma się co obawiać. Możliwe, że niektórzy "policjanci" już czekają na poszukiwaczy - zmiana prawa przyniesie zmianę kwalifikacji czynu. Od wejścia w życie nowej ustawy, nielegalne poszukiwania przestaną być wykroczeniem. Staną się przestępstwem zagrożonym karą więzienia do lat 2.
A nic nie działa lepiej w policji jak nabijanie statystyk na łatwych celach... :(
Jeśli wszyscy będziemy robić co do tej pory - nie drażnić miejscowych, zakopywać po sobie starannie dołki itd. to powinno być OK. Ale ilość kontroli tego co robimy na pewno się zwiększy :(
Huncyt
meteorytoman
 
Posty: 200
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2016 9:53 pm

Poprzednia strona

Powrót do nasze wyprawy w miejsca spadków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron