Hradec Kralove

tu piszemy o wydarzeniach poza granicami kraju, które mogą zainteresować meteorytomanów

Moderator: webimage

Hradec Kralove

Postprzez OldJack » Pt maja 27, 2016 8:51 am

Czy ktoś się wybiera w ten rejon ?
http://www.astro.cz/clanky/slunecni-sou ... najit.html
OldJack
meteorytoman
 
Posty: 209
Dołączył(a): So sty 05, 2013 1:24 pm

Re: Hradec Kralove

Postprzez Kenny » Pn maja 30, 2016 7:22 am

O :) Trzeba by się przejechac w końcu coś bliżej niż 1mln km w jedną stronę.... :)
Sto lat! Ciężkich prac w kamieniołomach:)
Kenny
meteorytoman
 
Posty: 3253
Dołączył(a): Pt lut 01, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Stalowa/Kraków

Re: Hradec Kralove

Postprzez dzikimh » Pn maja 30, 2016 12:15 pm

Czesc,
Jadę w dniach 2-4.09
Mam rezerwacje 4 osobowego apartamentu (4 lozka pojedyncze :) ) na granicy elipsy spadku i jeszcze 3 miejsca w samochodzie :)
Jak ktos chce się ze mną wybrac to serdecznie namawiam :)
Pozdrawiam,
dzikimh
dzikimh
meteorytoman
 
Posty: 767
Dołączył(a): Wt cze 12, 2012 11:54 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hradec Kralove

Postprzez Jacek Drążkowski » N cze 05, 2016 9:07 pm

No i pojechało kilku... czekamy na relacje :)
Astronomia i muzyka
I tego trzymać się trzeba
(E. Stachura, "Prefacja")
Avatar użytkownika
Jacek Drążkowski
meteorytoman
 
Posty: 4846
Dołączył(a): Pn paź 30, 2006 9:32 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warm.

Re: Hradec Kralove

Postprzez Kaioken » Śr cze 08, 2016 2:23 pm

Pojechałem z dziewczyną na weekend:D Szukaliśmy w lesie niedaleko Cisteves bez rezultatu:(. Ale radochą była sama wyprawa nocna;D. Pierwszy raz miałem okazję zapolować na świeży spadek no i w Czechach nie byłem kilkanaście lat...
Spotkaliśmy trzy Panie z Czech co też szukały ale nie znalazły, potem przyjechała cała rodzinka i pewna dziewczyna z fisherem na militarkę:D. Fajny jest ten las, sporo pomników upamiętniających pola bitew, barakowozy przerobione na ule. Sporo zwierzyny zajączki sarenki i ptaszki drapieżne. Kleszczy pełno się sypie i są bardzo malutkie poniżej milimetra średnicy, widziałem też szerszenia:). Najważniejsze co chciałbym dodać to UWAGA NA SUCHE PIORUNY!!! Teren górski i nie ma żartów, po jednym takim nad naszymi głowami zwineliśmy się szybciutko z powrotem. Miałem już niezłe doświadczenia z burzami w Polsce na poszukiwaniach meteorytów, teraz znowu idą upały i znowu będzię waliło! Życzę innym dużo szczęścia bo warunki potrafią się nagle zmieniać no i teren coraz bardziej zarasta.
Kaioken
meteorytoman
 
Posty: 237
Dołączył(a): Śr maja 11, 2016 8:03 pm


Powrót do na świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron