Strona 1 z 1

Hradec Kralove

PostNapisane: Pt maja 27, 2016 8:51 am
przez OldJack
Czy ktoś się wybiera w ten rejon ?
http://www.astro.cz/clanky/slunecni-sou ... najit.html

Re: Hradec Kralove

PostNapisane: Pn maja 30, 2016 7:22 am
przez Kenny
O :) Trzeba by się przejechac w końcu coś bliżej niż 1mln km w jedną stronę.... :)

Re: Hradec Kralove

PostNapisane: Pn maja 30, 2016 12:15 pm
przez dzikimh
Czesc,
Jadę w dniach 2-4.09
Mam rezerwacje 4 osobowego apartamentu (4 lozka pojedyncze :) ) na granicy elipsy spadku i jeszcze 3 miejsca w samochodzie :)
Jak ktos chce się ze mną wybrac to serdecznie namawiam :)

Re: Hradec Kralove

PostNapisane: N cze 05, 2016 9:07 pm
przez Jacek Drążkowski
No i pojechało kilku... czekamy na relacje :)

Re: Hradec Kralove

PostNapisane: Śr cze 08, 2016 2:23 pm
przez Kaioken
Pojechałem z dziewczyną na weekend:D Szukaliśmy w lesie niedaleko Cisteves bez rezultatu:(. Ale radochą była sama wyprawa nocna;D. Pierwszy raz miałem okazję zapolować na świeży spadek no i w Czechach nie byłem kilkanaście lat...
Spotkaliśmy trzy Panie z Czech co też szukały ale nie znalazły, potem przyjechała cała rodzinka i pewna dziewczyna z fisherem na militarkę:D. Fajny jest ten las, sporo pomników upamiętniających pola bitew, barakowozy przerobione na ule. Sporo zwierzyny zajączki sarenki i ptaszki drapieżne. Kleszczy pełno się sypie i są bardzo malutkie poniżej milimetra średnicy, widziałem też szerszenia:). Najważniejsze co chciałbym dodać to UWAGA NA SUCHE PIORUNY!!! Teren górski i nie ma żartów, po jednym takim nad naszymi głowami zwineliśmy się szybciutko z powrotem. Miałem już niezłe doświadczenia z burzami w Polsce na poszukiwaniach meteorytów, teraz znowu idą upały i znowu będzię waliło! Życzę innym dużo szczęścia bo warunki potrafią się nagle zmieniać no i teren coraz bardziej zarasta.