Rzadki meteoryt

tu chwalimy się swoimi zbiorami i piszemy o cudzych kolekcjach godnych zobaczenia

Moderator: webimage

Rzadki meteoryt

Postprzez Damiano » So wrz 08, 2012 7:20 pm

Witam forumowiczów i zarazem chciałem się pochwalić prawie 5 gramowym meteorytem z księżyca którego otrzymałem od mojego wujka który się tematem meteorytów nie bardzo interesuje teraz {kiedyś się interesował} i którego nabył jeszcze we francji w latach dziewiędziesiątych ubiegłego wieku wraz z certyfikatem od kolekcjonera za dobrą cenę.JESTEM PRZESZCZĘŚLIWY :D .Jak będe miał czas to wrzucę jakieś foty i jak będe wiedział jak to zrobić :roll:
Damiano
meteorytoman
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn sie 27, 2012 4:33 pm

Re: Rzadki meteoryt

Postprzez Damiano » So wrz 08, 2012 7:22 pm

Z tego szczęscia zapomniałem jeszcze wspomnieć ze do kolekcji doszedł mi jeszcze rumuryt nawet ładny okazik do kolekcji :) .
Damiano
meteorytoman
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn sie 27, 2012 4:33 pm

Re: Rzadki meteoryt

Postprzez tribal216 » N wrz 09, 2012 6:08 am

Damiano napisał(a):Witam forumowiczów i zarazem chciałem się pochwalić prawie 5 gramowym meteorytem z księżyca którego otrzymałem od mojego wujka który się tematem meteorytów nie bardzo interesuje teraz {kiedyś się interesował} i którego nabył jeszcze we francji w latach dziewiędziesiątych ubiegłego wieku wraz z certyfikatem od kolekcjonera za dobrą cenę.JESTEM PRZESZCZĘŚLIWY :D .Jak będe miał czas to wrzucę jakieś foty i jak będe wiedział jak to zrobić :roll:

fotki wrzuć na fotosik czy imageshack a tu na forum wklej do nich linki
Avatar użytkownika
tribal216
meteorytoman
 
Posty: 1649
Dołączył(a): N wrz 06, 2009 2:42 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rzadki meteoryt

Postprzez Damiano » N wrz 09, 2012 12:03 pm

ok
Damiano
meteorytoman
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn sie 27, 2012 4:33 pm

Re: Rzadki meteoryt

Postprzez Damiano » N wrz 09, 2012 12:07 pm

teraz za bardzo czasu nie mam bo zawalony miesiąc mam. :(
Damiano
meteorytoman
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn sie 27, 2012 4:33 pm


Powrót do warto zobaczyć (pochwalmy się)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron