Sklepik meteorytowy "meteoryty-kamada" zapraszam

Postprzez meteoryty-kamada » Wt lut 27, 2007 9:14 pm

Założyłem tą stronkę by mieć możliwość odsprzedanie okazów z mojej kolekcji. Za pieniążki ze sprzedaży oczywiście kupuje nowe meteoryty :D Narazie strona jest dosyć uboga ale pracuje mocno nad tym żeby ją uatrakcyjnić, zwłaszcza od strony merytorycznej. Zdjęcia meteorytów na tej stronie są mojej "produkcji" :) Staram się zawsze pokazać okazy z najlepszą możliwą dokładnością, by potencjalny nabywca nie kupował przysłowiowego "kota w worku" Serdecznie zapraszam.
P.S. Proszę o sugestie odnośnie co by było na niej mile widziane a co nie. :D

http://meteoryty-kamada.com
Ostatnio edytowano Cz mar 22, 2007 9:26 pm przez meteoryty-kamada, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
meteoryty-kamada
meteorytoman
 
Posty: 85
Dołączył(a): N lut 25, 2007 5:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Zibi » Cz mar 01, 2007 11:58 am

Cześć,
fajna stronka dobrze się zapowiadająca ale mam pytanie zasadnicze, które juz dawno chciałem zadać, bo jeżeli chcesz rozwinąć swoją działalność na wiekszą skalę to temat bedzie pewnie w przyszłości drażliwy...
Czy masz coś wspólnego ze Szwajcarami z
http://www.marmet-meteorites.com/
Rodzina, współpracownicy, czy tylko tak wyszło przypadkiem, że się pod nich podszywasz? ;-)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Zibi
meteorytoman
 
Posty: 1768
Dołączył(a): N lis 19, 2006 6:41 pm
Lokalizacja: M@zowieckie

Postprzez meteoryty-kamada » Cz mar 01, 2007 9:23 pm

Zibi napisał(a):Cześć,
fajna stronka dobrze się zapowiadająca ale mam pytanie zasadnicze, które juz dawno chciałem zadać, bo jeżeli chcesz rozwinąć swoją działalność na wiekszą skalę to temat bedzie pewnie w przyszłości drażliwy...
Czy masz coś wspólnego ze Szwajcarami z
http://www.marmet-meteorites.com/
Rodzina, współpracownicy, czy tylko tak wyszło przypadkiem, że się pod nich podszywasz? ;-)
pozdrawiam


:D Wiem, że dziwnie wyszło z tą nazwą. Nazwa jest złożona ze skrócenia dwóch wyrazów: Marcin i meteoryt :D Po jakimś czasie znalazłem też tą stronkę, którą podlinkowałeś i troszkę się zmartwiłem że nie jestem zbyt oryginalny. :( Oczywiście nazwa marmet nie jest nazwą zastrzeżoną, wystarczy wpisać w google.pl ten wyraz i wyskoczy mnóstwo firm o przeróżnych działalnościach. Zastanawiałem się czy nie zmienić, ale już pare osób się przyzwyczaiło i teraz tak głupio. Zresztą Pan Peter ma nazwę strony i sklepiku od swojego nazwiska, a ja nie używaż słowa marmet z dużej litery :D Myśle że nie będzie żadnych problemów. W każdym razie nie jest to naumyślne podszywanie się i nie chcę żeby ktoś tak myślał. :wink:
Avatar użytkownika
meteoryty-kamada
meteorytoman
 
Posty: 85
Dołączył(a): N lut 25, 2007 5:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Zibi » Pt mar 02, 2007 8:33 am

No tak, właściwie tak sądziłem... w każym razie mam od tego Pana piękne meteoryty żelazne może i ty bedziesz kiedyś takie sprzedawał na www??? :)
A swoją drogą skoro jesteś z Wawy to czemy jeszcze cię nie widziałem na Comiesięcznym Centralnym Spotkaniu Meteorytowym Przy Piwku? :wink:
Avatar użytkownika
Zibi
meteorytoman
 
Posty: 1768
Dołączył(a): N lis 19, 2006 6:41 pm
Lokalizacja: M@zowieckie

Postprzez meteoryty-kamada » So mar 03, 2007 12:01 am

A niech cię piorun trzaśnie Zibi :D Twój post o tym, że moja nazwa ma się całkiem podobnie to nazwy strony pana Petera, skłoniła mnie do grubszych refleksji. Całą noc nie spałem :? I tak sobie myślałem, czy aby nie zmienić swojej nazwy. W sumie kto wie co przyszłość przyniesie, może coś na większą skalę i wtedy faktycznie głupio by wyglądało, każdemu trzeba by było tłumaczyć czemu taka nazwa...hymm. Myślę że jednak wymyślę coś niepowtarzalnego i z ta nową nazwą podbije świat :twisted: W sumie to tylko zmienić nazwę stronki, na allegro na razie sprzedaje z konta żonki "balu_ona" :roll: więc założę swoje konto z tą nazwą. Tylko na tym forum chyba będę musiał założyć nowe konto, bo nazwy raczej się nie da zmienić :( ?? Chyba że moderator może coś w swej mocy ??
Ok spadam myśleć :idea: nad nazwą ....... może coś takiego "meteoryty-kamada" :? ???? tego nie znajduje w google i o to mi chodzi, brzmi troszkę po "Japońsku" ale co tam ważne żeby oryginalne było.

P.S Zibi jeśli chodzi o to piwko to po prostu byłem nie doinformowany :wink: Mam nadzieję że przy najbliższej okazji wypijemy jakiegoś "Tyskacza" :D
Avatar użytkownika
meteoryty-kamada
meteorytoman
 
Posty: 85
Dołączył(a): N lut 25, 2007 5:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jacek Drążkowski » So mar 03, 2007 1:05 am

Marcinie, moderator nie, ale administrator może zmienić Twoją nazwę na forum - daj tylko znać, na jaką? :)
Astronomia i muzyka
I tego trzymać się trzeba
(E. Stachura, "Prefacja")
Avatar użytkownika
Jacek Drążkowski
meteorytoman
 
Posty: 4846
Dołączył(a): Pn paź 30, 2006 9:32 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warm.

Postprzez meteoryty-kamada » So mar 03, 2007 2:57 am

A więc Jacku ( o ile mogę tak mówić, w sumie nie przeszliśmy na Ty :? ) prosił bym o zmianę mojej nazwy na: meteoryty-kamada
W tym śmiesznym słowie zawarta jest moja trzy osobowa rodzinka :D
O kurka już 3:00 idę spać bo mi się już chondry w oczach rozmywają
Avatar użytkownika
meteoryty-kamada
meteorytoman
 
Posty: 85
Dołączył(a): N lut 25, 2007 5:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jacek Drążkowski » So mar 03, 2007 8:31 pm

meteoryty-kamada napisał(a):A więc Jacku ( o ile mogę tak mówić, w sumie nie przeszliśmy na Ty :? )


no to już przeszliśmy ;)

Twoja nazwa na forum zmieniona wedle życzenia (ale w mailu to już nie da się ;))
Astronomia i muzyka
I tego trzymać się trzeba
(E. Stachura, "Prefacja")
Avatar użytkownika
Jacek Drążkowski
meteorytoman
 
Posty: 4846
Dołączył(a): Pn paź 30, 2006 9:32 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warm.

Postprzez meteoryty-kamada » N mar 04, 2007 5:16 pm

Dziękuję bardzo za zmianę. No to teraz muszę zmienić nazwę i adres strony :( Myślę że z adresem to poczeka aż założę sobie jakieś płatne konto i wykupie domenę, żeby mieć prostszy adres.
Chciałem też podziękować Zibi-emu za sprowokowanie mnie do tego kroku :D
Avatar użytkownika
meteoryty-kamada
meteorytoman
 
Posty: 85
Dołączył(a): N lut 25, 2007 5:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Zibi » Pn mar 05, 2007 9:25 am

Niemazzacco :-)
pozdrawiam
Z.
Avatar użytkownika
Zibi
meteorytoman
 
Posty: 1768
Dołączył(a): N lis 19, 2006 6:41 pm
Lokalizacja: M@zowieckie

Postprzez meteoryty-kamada » Cz mar 22, 2007 9:25 pm

Wreszcie zainwestowałem w nowy i duuuużo prostszy adres swojej stronki.
www.meteoryty-kamada.com
Niedługo wzbogacę ją troszkę merytorycznie :wink: Zapraszam
Avatar użytkownika
meteoryty-kamada
meteorytoman
 
Posty: 85
Dołączył(a): N lut 25, 2007 5:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez meteoryty-kamada » N sie 24, 2008 10:26 pm

Troszkę zaktualizowałem ofertę. W tym momencie jest 18 okazików :wink: Zapraszam :D
www.meteoryty-kamada.com
Avatar użytkownika
meteoryty-kamada
meteorytoman
 
Posty: 85
Dołączył(a): N lut 25, 2007 5:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklepik meteorytowy "meteoryty-kamada" zapraszam

Postprzez Paweł Baran » So lip 23, 2011 8:46 pm

Szczerze zapowiada się świetnie, ale właśnie widzę, że nie wysyłasz za pobraniem nikomu, w sumie, każdy robi tak jak uważa, ale ja bym na to jednak uważał, ponieważ można stracić klientów, bo ja właśnie unikam tego typów sklepów, dlatego że klientowi trzeba iść na rękę, jak się to mówi a już wiem klient nasz pan. Ja zazwyczaj zamawiam za pobraniem wszystko, obojętnie gdzie i jakim sklepie, w sumie jak widać chyba zostanę przy innym sklepie zaufanym. :wink:
Kocham to co robię czyli Astronomie


Moje marzenie oberwać głowę meteorytem wtedy bym prędzej znalazł i potwierdził, że Ziemia krąży wokół Księżyca hi, hi, hi.
Paweł Baran
meteorytoman
 
Posty: 548
Dołączył(a): So paź 13, 2007 6:54 am
Lokalizacja: Podkarpackie Przysietnica: PTMA Warszawa.

Re: Sklepik meteorytowy "meteoryty-kamada" zapraszam

Postprzez Kris » Pn lip 25, 2011 3:34 pm

Pawle, powinieneś skorzystać z usługi Inteligo.Szybko i sprawnie.Ja korzystam z niej dzięki siostrze.Daję jej określoną kwotę,a jej pobierają z konta. Prowizje są przy tym minimalne.Raz tylko kupiłem za pobraniem pierwszy okaz.Możesz także puścić na poczcie pieniądze przekazem :)
krzysiek
Avatar użytkownika
Kris
meteorytoman
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pn gru 28, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Lubicz k/Gryfina

Re: Sklepik meteorytowy "meteoryty-kamada" zapraszam

Postprzez tribal216 » Śr lip 27, 2011 4:44 pm

Chodzi pewnie o to że sprzedajacy ktorzy nie wysyłają za pobraniem dostaja pieniadze szybciej ;)
Avatar użytkownika
tribal216
meteorytoman
 
Posty: 1649
Dołączył(a): N wrz 06, 2009 2:42 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do strony WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron